Svatební koordinace

Věnujete se přípravě svatby dlouhé měsíce, vše jste si zajistila sama a bojíte se, aby v den D vše vyšlo? Nechcete zatěžovat maminky a kamarádky? KONTAKTUJTE nás! Během 2 předsvatebních konzultací (z nich alespoň jedna v místě svatby) probereme Vaše představy, pomůžeme s harmonogramem a celkovým plánem svatebního dne. V den svatby se už nemusíte o nic starat. Budeme s Vámi a postaráme se, aby vše vyšlo.

Koordinace obřadu (cca 3 hodiny) – parkování, přivítání hostů, rozdání vývazků, koordinace obřadu, včetně hudebního doprovodu, společného fotografování a dalších služeb dle Vašich požadavků. Cena 1500,- Kč (může se lišit dle počtu hostů a nadstandardních služeb)

Celodenní koordinace (cca 10-12 hodin) – parkování, přivítání hostů, rozdání vývazků, koordinace obřadu, včetně hudebního doprovodu, společného fotografování, přejezdy svatebčanů, dodržení harmonogramu, spolupráce s dodavateli, svatební tradice,kontrola a doplňování občerstvení a vše co bude potřeba pro hladký průběh celého dne dle Vašich požadavků. Cena 4000,- (může se lišit dle počtu hostů a nadstandardních služeb)