Kdo jsme

Jsme dvě kamarádky už 15 let, každá jsme úplně jiná, žijeme odlišné životy, ale máme kromě našeho přátelství i jeden stejný sen. Sen o svatební agentuře, který se stal skutečností. Milujeme plánování, organizování, vyrábění a jak jinak – nakupování. Díky tomu se náš sklad plní tryskovou rychlostí nejen dekoracemi různých stylů pro jakýkoli svatební den. Každá máme jiné zkušenosti a proto si práci při přípravě svatby rozdělujeme podle toho, v čem jsme dobré. A jak nám to jde dohromady snad brzy posoudíte sami. Budeme se na Vás těšit!

Denisa Hrubá

Jsem maminka dvou krásných holčiček, momentálně na mateřské dovolené. Mojí silnou stránkou je organizace všech a všeho. Sestavuji rozpočet a dohlížím na jeho dodržení.

Eliška Vopatová

Původním povoláním jsem zdravotní sestra. Před deseti lety jsem se začala současně věnovat fotografování a zůstala jsem u toho dodnes. Zaměřuji se na fotografickou postprodukci, přípravu tiskovin, webovou propagaci a design. Ve volném čase trávím dlouhé hodiny vyrábění předmětů z různých materiálů, třeba i z věcí, které by jinak skončily na smetišti. Při přípravách focení jsem se naučila umění sehnat snad i nemožné a mnoho vyrobit sama.